GASTRONOMİ TURİZMİ UZMANLARI
GIDA SEKTÖRÜNDE SAĞLIKLI VE GÜVENİLİR ÜRÜNLER İLE ATIKLA MÜCADELE EDEN SERVİSLER PEŞİNDE!

WorldFood İstanbul’un gelenekselleşen etkinliği FOOD MASTER CLASS 3. yılında!

Fuara katılma nedenlerinizi ve ilgi alanlarınızı anlamlı hale getirecek, derinlemesine bir fuar deneyimi yaşatacak olan FOOD MASTER CLASS Söyleşi ve Özel Fuar Turu programına davetlisiniz!

Belirlenen tema çerçevesinde söyleşiler, fuar alanındaki stantlara yapılan ziyaretler, yürüyüş sırasındaki tematik sohbetler ve sektör profesyonellerinin katılımıyla bilgi kazanma ortamı sağlayan Food Master Class, 3 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek.

Sektörde dikkat çeken işleriyle, uluslararası projeleriyle ve iş birlikleriyle bilinen, gastronomi turizmine katkılarının yanısıra sağlıklı ve güvenilir ürünlerin peşinde olan uzmanlar Food Master Class’ta yer alacak.

GTD Başkanı Gürkan Boztepe, Çevre Mühendisi Akademisyen Doç. Dr. Efsun Dindar ve Şef, Yazar & Menü Danışmanı Jale Balcı eşliğinde ürünlerin uygulamalı olarak yerinde öğrenildiği stant ziyaretlerinden oluşan bu etkileşimli fuar deneyimini kaçırmak istemeyeceksiniz.

Sınırlı sayıda başvuru alacak “Food Master Class Söyleşi ve Özel Fuar Turu”na kayıt yaptırmak için koşullara dair detaylar aşağıda yer almaktadır. Detaylı incelemeniz ardından başvurunuzu heyecanla bekliyoruz.

FOOD MASTER CLASS NEDİR?
Sektör profesyonellerinden ön kayıt alınarak oluşturulan kapalı bir grupla, ünlü şefler ve konuklar eşliğinde katılımcı stantlarının gezildiği, tematik sohbetlerin gerçekleştiği, üst düzey bilgi ve network kazanımını hedefleyen özel bir söyleşi ve fuar turu projesidir.

TEMA 
Gıda sektöründe sürdürülebilir uygulamaları ile dikkat çeken, atıkla mücadele eden servisler geliştiren, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle sektörde öncü olan firmalardan 6 adet seçki yapılacaktır. Tema çerçevesindeki söyleşi sonrası yerinde ürünleri görüp tanımak ve detaylı bilgi edinmek adına özel bir fuar turu olacaktır. 

NEDEN KATILMALISINIZ?
Sektörün lider firmalarının katıldığı WorldFood İstanbul ziyaretinizde, siz değerli sektör profesyonellerini katılımcı firmalarımızla buluşturduğumuz bu özel söyleşi programı ve özelleşmiş fuar turunda belirlenen temalar çerçevesinde stantları ziyaret edeceğiz. 

Stantlarda ürün tanıtımları görüp yeni ürünlerle ilgili bilgi alırken, sektörel yenilikleri de deneyimleyebileceksiniz. Bu şekilde satın alım ve karar süreçlerinizde de sizlere faydalı olacak pek çok bilgiye ulaşabileceksiniz.
 
Sektörün önde gelen isimlerinin moderatörlüğünde gerçekleşecek bu özel deneyime kayıt ücretsiz olacaktır.

Tur kapsamındaki ziyaretler sırasında katılımcı firma stantlarını ve ürünlerini görüp, yöneticilerin ağzından direkt bilgi edinip, ticari potansiyellerini öğrenebilirsiniz. Bu özel turlar fuarın genel havasını solumanızı, belli ürün gruplarındaki katılımcılarla doğrudan bağlantı kurarak fuardaki zamanınızı verimli kullanmanızı ve ikili iş görüşmelerinizi ayarlarken daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlayacak. 
700’ü aşkın katılımcı firmasıyla toplam 10 salona yayılan WorldFood İstanbul Fuarı’nı Food Master Class ile deneyimleme fırsatını kaçırmayın!

NE ZAMAN?

Tarih: 03 Eylül 2022, Cumartesi 

Yer: Food Arena Etkinlik Alanı – Salon 5, Tüyap İstanbul 

11:00-11:15 Food Master Class katılımcıları ile buluşma ve programa dair ön bilgilendirme
11:15-12:00 Food Arena Sahnesi’nde Söyleşi 
12:00-12:30 Food Master Class katılımcılarına rehberli kulaklık dağıtımı 
12:30-15:00 Özel Fuar Turu
15:00-15:15 Fotoğraf Çekimi ve Sertifika Töreni

WFI_22_masterclass_toplu_webContent-AraGorsel-(1).png

NASIL BAŞVURABİLİRSİNİZ? 

Başvuru yapmak için, WorldFood İstanbul – 2022 online davetiye alınması zorunludur. Dijital davetiyeniz için ziyaretçi kaydınızı buradan yapabilirsiniz.
 
  • Ziyaretçi kartınızın dijital kopyasını bilgisayarınıza ya da telefonunuza kaydedin.
  • Kendinizi, mesleğinizi ve ilgi alanlarınızı tanıttığınız özgeçmiş yazınızı hazırlayın. (meslek, firma, görev bilgileri ile)
  • Neden Food Master Class’a katılmak istediğinizi kısaca belirtin. Katılım motivasyonunuzu, beklentilerinizi ve sonunda ne kazanımı hedeflediğinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Şimdi tümünü FOOD MASTER CLASS BAŞVURU başlığı ile content@hyve.group e-posta adresine gönderebilirsiniz. 

Kişi sayısı 15 sektör profesyoneli ile sınırlıdır. 
 
Önemli Notlar:
  • Kayıtlar başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.
  • Food Master Class’a katılacak kişilerin belirlenmesiyle kendilerine fuar alanı içindeki buluşma noktası ve gün akışı detayları iletilecektir.
  • Merkezi Noktalar ve Fuar Alanı arasında çift yön Ücretsiz Otobüs Seferleri 01-04 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. Merkezi nokta bilgilerine ve saatlerine https://worldfood-istanbul.com/Sayfa/ulasim adresinden ulaşabilirsiniz. 
  • Katılımcılara sertifika verilecektir.

WorldFood İstanbul, programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.