Etkinlikler Hakkında


“Gıda Sektörünün Üretim, İşletme ve Tüketime Dair Tüm Yolculuğunu 360  Derece Deneyimleme”
 
Gıdanın şimdiki ve gelecekteki hali burada!
 
WorldFood Istanbul 2018, üst düzeyde gıda tecrübesini 360 derecede ele almaya hazırlanıyor. Gıda sektörünün üretim, işletme ve tüketime dair tüm yolculuğunun karar verici uzmanları ve konuları sektöre yön vermek ve bilgi paylaşımı sağlamak adına WorldFood İstanbul’da ağırlandı.
 
WorldFood İstanbul Etkinlik Programı, fuarda eşzamanlı olarak gerçekleştirilen çeşitli sektör konularını bir araya getirdi, farkındalık yaratan, katılımcılarına ve ziyaretçilerine gıda sektörünün geleceğini gösterdi.
 
Gıda Sektöründeki yolculuğun tanımlı olarak ele alınması adına hem sektöre yönelik işletme ve pazar odaklı seminerlerin izlenebileceği hem de yarışmalar ve yeme-içme tadımlarıyla renklenecek özel bir etkinlik alanı fuarda yaratılacak. Böylelikle “Gıda 360 Deneyimi” üst düzeyde ziyaretçilerine ve katılımcılarına sunulacak.
 
Program sadece sektöre özel yönetmelik, yasa ve teknik konuları değil, aynı zamanda pazar odaklı, vizyonlu ve gelecekteki yatırımlara odaklı konuları da kapsayacak ve böylelikle profesyonel gelişimi destekleyerek sektörü şekillendirecek, gıdanın geleceğini belirleyecek. Sektörün karar vericilerini biraraya getirmeyi hedefleyen program, ulusal ve uluslararası kuruluşlarla da işbirliğinde oldu.
 
World Food Istanbul, Türkiye şeflerini uluslararası platformda tanıtacak ilklerin yaşanacağı yemek yarışmalarından, tadım deneyimlerine, uzmanların sunumlarıyla beslenecek kapsamlı bir konferans programı ile katılımcı ve ziyaretçilerle maksimum etkileşime ulaşmayı hedefleyen bir program sunacak.
 
Tüm bunlar, WorldFood Istanbul’un yeni ve farklı içerikli şov alanında gerçekleşiyor
 
WorldFood İstanbul konferansları ve yemek şovları aracılığıyla gıda sektörünün hem ekonomik hem de renkli yönünü farklı endüstri uzmanları ile ele almayı önemserken, “gıda ve ekonomi”, “gıda ve mevzuat”, “gıda ve pazarlama”, “gıda ve işletme”, “gıda ve trendler”, “gıda ve teknoloji”, “gıda ve inovasyon” kesişimindeki konuları mercek altına alıyor.
 
İlham almak, birikiminizi artırmak ve de sektördeki lider karar vericileri, gıda strateji uzmanlarını, üst düzey ulusal ve uluslararası konuşmacıları, akademisyenleri, basın mensuplarını ve teknoloji alanından konuşmacıları dinlemek için WorldFood Istanbul’un size sunduğu muazzam etkinlik deneyiminin parçası olun!