COVID-19’a Karşı Fuarda Alınacak Önlemler

Sağlığınız ve güvenliğiniz her zaman bir numaralı önceliğimiz olmuştur. Sektörümüz ilerledikçe, esas önceliğimiz sağlık ve güvenlik önlemlerine uygun bir şekilde etkinliklerimizi gerçekleştirmek ve ticareti daha kolay hale getirmektir.


Bu yaklaşım doğrultusunda, Safe & Secure standartlarını geliştirdik. AEO (Etkinlik Organizatörleri Derneği) ve UFI (Uluslararası Fuarlar Derneği) gibi sektörel kuruluşlar, önde gelen etkinlik merkezleri ve ulusal sağlık kurumları ile birlikte çalışarak uygulamaya koyduğumuz Safe & Secure standartları, tüm etkinliklerimiz için önceden uygulamaya koyduğumuz sağlık ve güvenlik önlemlerimizin geliştirilmiş bir versiyonudur. Ayrıca Safe & Secure logomuza dikkat etmenizi rica ederiz.  Bu logoyu elektronik ortamda veya alan içerisinde gördüğünüz durumlarda, ilgili etkinlik genelinde en yüksek sağlık ve güvenlik standartlarının temin edildiği doğrulanmaktadır.

Ziyaretçi COVID-19 Önlemleri

 

Önemli Hatırlatma: Bu tedbirlerin uygulama alanları ve çalışmaları, Yurt İçinde Fuar Düzenlenmesine Dair Usul ve Esaslar çerçevesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gelen talimatlara göre değişiklik gösterebilir.