Alım Heyeti Programı

WorldFood İstanbul Alım Heyeti programı, Hyve Group tarafından, T.C Ticaret Bakanlığı ve İHBİR desteği ile organize edilen; sektör oyuncularına yeni alım, iş, iş geliştirme ve ortaklık fırsatları sunmak için düzenlenen bir etkinliktir.

13 ülkeden 90'dan fazla uluslararası satın almacı 25-28 Kasım 2020 tarihlerinde WorldFood İstanbul katılımcıları ile bir araya geldi!

WorldFood İstanbul 2021, İHBİR ile olan güçlü işbirliği çerçevesinde dünyanın farklı noktalarından önemli satın almacıları bu sene de konuk edecek.
 
Gıda sektörüne yön veren yerli satın almacılar da her zaman olduğu gibi fuarda yer alacak.
 
WorldFood İstanbul’un 11 - 12 Ağustos tarihlerinde Hyve Connect uygulaması üzerinde düzenlediği sanal B2B görüşmeleri ile katılımcılar ihracat fırsatlarını değerlendirmeye başladı. Oldukça verimli geçen toplantılar, hem katılımcılar hem de satın almacılar için önemli iş fırsatları sundu.
 
Katılımcı Görüşleri
3 firmayla toplantılarımız oldu ve firmalar görüşmeler hala devam ediyor. Kolombiya'dan bir firmayla görüştük, teklif gönderdik ve geri dönüşlerini bekliyoruz. Hyve Connect uygulaması çok yararlıydı, özellikle pandemi döneminde kesinlikle üstüne gidilmesi gereken bir enstrüman.
Sercan Ertürk Balarısı Gıda
Hyve Connect çok başarılı bir uygulama, ürünlerimizle ilgilenen firmalar da oldu. Kolombiya-Romanya gibi değişik bölgelerden 4 firmayla görüştük. Hyve Connect gelecek vaat eden bir uygulama, teşekkür ediyoruz.
Ahmet Kadıoğlu Hayfene Spices
Toplantı yaptığımız Polonya ve Azerbaycan'dan alım heyetlerinin kalitesi çok iyiydi. Geçen yıl da kullandığımız bir uygulama. Hyve Connect sayesinde birçok firmaya rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Face-to-face bir fuara katılsanız bile 1000 kişiden belki 1-2 tanesiyle o anda iş yapabiliyorsunuz. Şartlar olgunlaştığında iş yapabileceğiniz kişilerle tanışmış olmak, temas halinde olmak asıl önemli olan.
Muhammed Cengiz Parçaoğlu Kuruyemiş
Satın Almacı Görüşleri
Birkaç toplantı yaptık ve toplantılarımız çok iyi geçti. Fuara fiziksel olarak da katılmak istiyoruz.
Ali Zeerak Genel Müdür, Supply Source Intl SDN BHD, Malezya
Sanal B2B toplantıları iyi şekilde organize edilmişti ve toplantılar esnasında bağlantı sorunları yaşamadık. Genel olarak memnunuz ve katılımımızın başarılı olmasını umuyoruz.
Simeon Stoilov Genel Müdür, Silo Global LLC, ABD
Toplantılarımız çok iyi geçti. Görüştüğümüz katılımcılarla iş yapmaya devam etmek istiyoruz.
Alper Boz Ülke Müdürü TR, Tradeling.com, BAE
Eşleştirme Sistemi (Matchmaking Sistemi) - Hyve Connect

WorldFood Istanbul kullanıcı eşleştirme aracı, WorldFood Istanbul’a katılan tüm katılımcılar ve hosted buyer’lar için yeni, ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Katılımcıların networking hedefleri ne olursa olsun, platformun yapay zekâsı katılımcıların networking ihtiyaçlarını, uzmanlık alanlarını ve etkinliğe katılma sebeplerini temel alarak, etkinlik süresince sektördeki en ilgili & değerli kişilerle tanışmaları için özel öneriler sunar.

Doğru kişileri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz, bağlantı kurup tanışabilmeniz için tüm öneriler kullanımı kolay ve sezgisel kaydırma ara yüzünde gösterilir. Randevular anında kullanıcının kendi takvimine işlenir ve bildirimler yaklaşan toplantıları kullanıcıya otomatik olarak hatırlatacak şekilde planlanır.

Kullanıcı eşleştirme sistemi tüm fuar katılımcılarının ve kayıt yaptırmış olan ziyaretçilerin kullanımına hazırdır.

Google Play ve AppStore'dan Hyve Connect’i mobil cihazınıza indirin, planladığınız tüm randevularınızı takip edin ve istediğiniz değişiklikleri yapın.

Hyve Connect uygulamasının nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz;

B2B Sanal toplantılarınızı ayarlamak için buradaki aşamaları takip edebilirsiniz.