VIP Alım Heyeti Programı

 
WorldFood İstanbul 2022, İHBİR ile olan güçlü iş birliği çerçevesinde dünyanın farklı noktalarından önemli satın almacıları bu sene de konuk edecek. Orta Doğu, Kuzey Afrika (MENA), Balkan Ülkeleri, CIS Ülkeleri, Güney & Kuzey Amerika Ülkeleri, Güneydoğu Asya gibi önemli bölgelerden ağırlıklı olmak üzere 600'den fazla davetli satın almacı bu yıl WorldFood Istanbul kapsamında fuarda ağırlandı.

77 ülkeden 600'den fazla uluslararası satın almacı 1-4 Eylül 2022 tarihlerinde WorldFood İstanbul katılımcıları ile bir araya geldi. Her yıl olduğu gibi sunduğumuz fırsatları çeşitlendirerek bu rakamı bu yıl da artırmayı hedefliyoruz.
Katılımcı Görüşleri
3 firmayla toplantılarımız oldu ve firmalar görüşmeler hala devam ediyor. Kolombiya'dan bir firmayla görüştük, teklif gönderdik ve geri dönüşlerini bekliyoruz. Hyve Connect uygulaması çok yararlıydı, özellikle pandemi döneminde kesinlikle üstüne gidilmesi gereken bir enstrüman.
Sercan Ertürk Balarısı Gıda
Hyve Connect çok başarılı bir uygulama, ürünlerimizle ilgilenen firmalar da oldu. Kolombiya-Romanya gibi değişik bölgelerden 4 firmayla görüştük. Hyve Connect gelecek vaat eden bir uygulama, teşekkür ediyoruz.
Ahmet Kadıoğlu Hayfene Spices
Toplantı yaptığımız Polonya ve Azerbaycan'dan alım heyetlerinin kalitesi çok iyiydi. Geçen yıl da kullandığımız bir uygulama. Hyve Connect sayesinde birçok firmaya rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Face-to-face bir fuara katılsanız bile 1000 kişiden belki 1-2 tanesiyle o anda iş yapabiliyorsunuz. Şartlar olgunlaştığında iş yapabileceğiniz kişilerle tanışmış olmak, temas halinde olmak asıl önemli olan.
Muhammed Cengiz Parçaoğlu Kuruyemiş
Satın Almacı Görüşleri
Birkaç toplantı yaptık ve toplantılarımız çok iyi geçti. Fuara fiziksel olarak da katılmak istiyoruz.
Ali Zeerak Genel Müdür, Supply Source Intl SDN BHD, Malezya
Sanal B2B toplantıları iyi şekilde organize edilmişti ve toplantılar esnasında bağlantı sorunları yaşamadık. Genel olarak memnunuz ve katılımımızın başarılı olmasını umuyoruz.
Simeon Stoilov Genel Müdür, Silo Global LLC, ABD
Toplantılarımız çok iyi geçti. Görüştüğümüz katılımcılarla iş yapmaya devam etmek istiyoruz.
Alper Boz Ülke Müdürü TR, Tradeling.com, BAE
 

 
Eşleştirme Sistemi

WorldFood Istanbul kullanıcı eşleştirme aracı, WorldFood Istanbul’a katılan tüm katılımcılar ve hosted buyer’lar için yeni, ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Katılımcıların networking hedefleri ne olursa olsun, platformun yapay zekâsı katılımcıların networking ihtiyaçlarını, uzmanlık alanlarını ve etkinliğe katılma sebeplerini temel alarak, etkinlik süresince sektördeki en ilgili & değerli kişilerle tanışmaları için özel öneriler sunar.

Doğru kişileri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz, bağlantı kurup tanışabilmeniz için tüm öneriler kullanımı kolay ve sezgisel kaydırma ara yüzünde gösterilir. Randevular anında kullanıcının kendi takvimine işlenir ve bildirimler yaklaşan toplantıları kullanıcıya otomatik olarak hatırlatacak şekilde planlanır.

Kullanıcı eşleştirme sistemi tüm fuar katılımcılarının ve kayıt yaptırmış olan ziyaretçilerin kullanımına hazırdır.

Uygulamayı Google Play veya AppStore'dan mobil cihazınıza indirin, planladığınız tüm randevularınızı takip edin ve istediğiniz değişiklikleri yapın.

Uygulamanın nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

B2B Sanal toplantılarınızı ayarlamak için buradaki aşamaları takip edebilirsiniz.