WorldFood İstanbul 2020 28. kez kapılarını açtı


Türk gıda sektörünün dünyaya açılan kapısı WorldFood İstanbul bugün 28. kez kapılarını açtı. 28 Kasım’a kadar TÜYAP’ta devam edecek olan fuar için ücretsiz online davetiyenizi hemen alın.

300’den fazla yerli ve yabancı markanın yer aldığı katılımcı listesini incelemek için tıklayın.
 
Fuarın ilk gününden bazı karelere göz atın:


Hyve Connect ile modern bir fuar deneyimi
Fuar ziyaretçileri, ücretsiz ziyaretçi kayıtlarını yaptıktan sonra, ziyaretçi ve katılımcıların kolaylıkla bir araya gelmesini sağlayan Hyve Connect uygulamasını kullanmaya başlayabiliyor. Uygulama aynı zamanda etkinlik ve konferans takvimini de rahatça takip etmenizi sağlıyor.
 
Pratik Bilgiler
WorldFood İstanbul, Türkiye'nin en büyük, en iyi donatılmış, en iyi konuma sahip fuar merkezi olan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşmektedir. Kolay ulaşım imkanı, muazzam tesisleri ve toplanma ve iş yapma mekanı olarak kullanımının kolay olması fuar alanının hem ziyaretçiler, hem katılımcılar hem de konuşmacılar tarafından daima tercih edilmesini sağlamıştır. Fuar alanına ulaşım için pratik bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
 
Fuarda COVID-19’a karşı aldığımız önlemleri incelemek için tıklayın.
 
WorldFood İstanbul 2020’yi 28 Kasım’a kadar TÜYAP’ta ziyaret edebilirsiniz. 300’den fazla yerli ve yabancı markayı keşfederek yeni iş ortakları ve tedarikçiler bulmak, bilgi alışverişinde bulunmak ve profesyonel ağınızı büyütmek için ücretsiz online davetiyenizi bugün alın.
ONLINE DAVETİYE
Geri