WorldFood İstanbul 2019’a Bir Hafta Kaldı!


Gıda ve içecek sektörünün Türkiye’deki en önemli buluşması WorldFood İstanbul için geri sayım başladı.

Ziyaretçilerine gıda ve içecek endüstrisindeki en son ürün ve trendleri görmek için kaçırılmaması gereken bir platform sunan WorldFood İstanbul bu yıl 24 ülkeden sektörün yerli ve yabancı lider firmalarını ağırlıyor. Siz de sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri öğrenmek, yeni ürünler keşfetmek ve iş ağınızı büyütmek için WorldFood İstanbul 2019’u kaçırmayın. 

Geçtiğimiz yıl WorldFood İstanbul ziyaretçilerinin;
  • %95’i 2019 yılında da fuara katılacaklarını,
  • %65’i yeni tedarikçi ve iş ortakları bulduğunu,
  • %89’u fuardan memnun ayrıldığını ve
  • %68’i ise yeni ürün ve hizmet keşfettiğini belirtti.
ITE Connect ile katılımcılarla buluşun
Fuar ziyaretçileri, ücretsiz ziyaretçi kayıtlarını yaptıktan sonra, ziyaretçi ve katılımcıların kolaylıkla bir araya gelmesini sağlayan ITE Connect uygulamasını kullanmaya başlayabiliyor. Uygulama aynı zamanda etkinlik ve konferans takvimini de rahatça takip etmenizi sağlıyor.

Dopdolu bir etkinlik programı
Sektörün gündemi ve geleceğine ışık tutan konuşmalar, kilit isimlerle tarif atölyeleri, şef gösterileri ve çok daha fazlası bu yıl WorldFood İstanbul 2019 Etkinlik Programı’nda. Siz de fuar boyunca sürecek olan etkinliklerle sektörün nabzını tutabilir ve gıda dünyasının gündemini yakından tanıyabilirsiniz. Programa göz atmak için tıklayın.

WorldFood İstanbul 2019 4-7 Eylül’de TÜYAP’ta. Siz de yeni iş ortakları ve tedarikçiler bulmak, bilgi alışverişinde bulunmak ve iş kontakları oluşturmak için ücretsiz online davetiyenizi bugün alın.
 
ONLINE DAVETİYE
Geri