Lolliboni neden WorldFood İstanbul’u tercih ediyor?


Türkiye’de oyuncaklı şeker endüstrisinin öncülerinden Lolliboni, bu yıl da WorldFood İstanbul’da.

Ülke genelindeki bayilik yapılanması, dünya genelindeki distribütörleri ile birçok discount, zincir ve oyuncak mağazasında hizmet veren Lolliboni, 48 bayiliği ve 25 araçlık filosu ile müşterilerine ulaşıyor. Fuar öncesinde Lolliboni A.Ş.’nin kurucularından Genel Müdür Yiğit Emre Yüksel sorularımızı yanıtladı.


WorldFood İstanbul’a katılma sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?
Fuarlar pazar bilgilerini artırmak, ürünlerinin uluslararası pazarlarda kabul görme durumunu ve ihracat kabiliyetlerini öğrenmek, rakiplerini ve rakip ürünleri tanımak, eski müşterilerle olan ilişkileri kuvvetlendirerek yeni müşteriler edinmek, fiyat, kalite ve servis hizmetleri açısından pazarlama politikalarını yaymak gibi birçok açıdan fayda sağlamakta.

WorldFood İstanbul’a kurulduğumuz günden bu yana katılım sağlamaktayız. WorldFood İstanbul katılımcı ve ziyaretçi portföyü ile arz ve talebi bir araya getirerek ticareti önemli düzeyde güçlendirmektedir. Gerçekleşen fuar sayesinde birçok müşteri ve tedarikçi ile bir araya gelerek ticaretimizi geliştirme fırsatı yakalarken, dünya genelinde birçok misafirimizi ağırlama ve ürünlerimizi tanıtma fırsatı yakalamış bulunmaktayız.

Her geçen gün ürün gamı gelişen Lolliboni A.Ş. olarak ticaretimizi geliştirdiğimiz ve ürün lansmanı yapabildiğimiz bir platform olarak WorlFood İstanbul fuarı firmamız için büyük önem arz etmektedir. Bunların yanı sıra sektörde rol alan öncü firmalar ile bir araya gelme fırsatı yakalayan firmamız birlik- kuvvet düşüncesi ile birçok firma ile buluşarak “Private Label” olarak ilerlemekte ve iş birlikleri yapma fırsatı elde etmektedir.

Sektör profesyonelleri neden WorldFood İstanbul’u ziyaret etmeli?
Her yıl katılım sağladığımız WorldFood İstanbul sayesinde birçok ülke ile bağlantılar kurma olanağı sağlamış ve müşteri bazında dünya genelinde ülkelere ulaşılabilirliğimizi arttırmış bulunmaktayız. Worldfood İstanbul sektörün nabzını ölçme ve sektör ile temasımızı arttırmakta fayda sağlarken, milli sermayemizin gücünü de gösterebileceğimiz bir platform olanağı sağlamakta.
Geri