İtimat Peynircilik Süt ve Süt Ürünleri bu yıl da WorldFood İstanbul’da


WorldFood İstanbul’a ilk kez 2018’de katılan İtimat Peynircilik Süt ve Süt Ürünleri bu yıl da fuarın katılımcıları arasında. Fuar öncesinde şirketin Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Kara neden WorldFood İstanbul’u tercih ettikleri ve fuardan beklentileri hakkındaki sorularımızı yanıtladı.

WorldFood İstanbul’a katılma sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?
2018 Yılında denemek için katıldığımızda memnun kaldık, yeni müşteriler bulduk ve fuarda devam etmeye karar verdik.

WorldFood İstanbul hakkındaki düşünceleriniz ve fuardan beklentileriniz nelerdir?
WorldFood İstanbul fuarının firmamıza, yurt içinden ve yurt dışından kaliteli ve ciddi müşteriler ile tanışma fırsatı oluşturduğunu düşünüyorum. Fuarda tanıştığımız ve aylar sonra tekrardan görüşüp iş yaptığımız iş insanları oldu. Bu sene pandemiden dolayı geçtiğimiz senelere göre daha sakin bir fuar geçireceğimizin kanaatindeyim.

Sektör profesyonelleri neden WorldFood İstanbul’u ziyaret etmeli? 
Sektördeki yenilikleri görmek ve sektördeki firmaları daha yakından tanıma şansı bulup bu firmalarla iş birlikleri yapabileceklerini düşünüyorum.
 
Bu sene için Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde gıda sektörü hakkındaki değerlendirmeleriniz, beklentileriniz ve öngörüleriniz nelerdir?
 
Pandemi döneminde Türkiyede gıda sektörü ön plana çıkmış gibi gözükse de ev dışı tüketim kanalları pandemiden ciddi anlamda etkilendiklerinden dolayı gıda firmalarına ciddi sorunlar yaşattığını gözlemledik. Pandeminin ne kadar süreceğini bilmediğimizden dolayı belirsizlik sürüyor ve gelecekteki etkilerini biz de merak ediyoruz. Umarız ülkemiz bu süreci hafif bir şekilde atlatır. 

WorldFood İstanbul 2020 için geri sayım başladı. Fuarda COVID-19’a karşı aldığımız önlemleri incelemek için sayfamızı ziyaret edin. Ücretsiz online davetiyenizi almak için aşağıdaki butonu kullanın.

ONLINE DAVETİYE
Geri