ITE Connect Uygulaması ile fuardan maksimum verim alın


Katılımcıların, fuarı ziyaret eden sektör profesyonellerinin ve alım heyetlerinin kolaylıkla bağlantı kurmasına olanak sağlayan ITE-Connect uygulaması kullanıma açıldı.


Ziyaretçi ve katılımcıların kolaylıkla bir araya gelmesini sağlayan ITE Connect uygulamasını telefonunuza indirerek randevularınızı ayarlamaya şimdiden başlayabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda, etkinlik ve konferans takvimini de rahatça takip etmenizi sağlıyor.

ITE Connect, fuar öncesinde ve fuar süresince ilgili firmalar, katılımcılar ve profesyonel ziyaretçiler ile tanışmanız için öneriler sunuyor ve fuar sonrasında iletişiminizin devamlılığına katkıda bulunuyor.

ITE Connect uygulamasının nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz;


   
Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden indirebileceğiniz bu uygulama; katılımcıların, ziyaretçilerin ve alım heyetlerinin birbirleriyle hızlı ve etkili bağlantı kurabilmeleri, doğru müşteri ve tedarikçilerle bir araya gelebilmeleri ve fuar alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Google Play ve AppStore'dan ITE Connect’i mobil cihazınıza indirin, randevularınızı planlamaya hemen başlayın. Henüz davetiyenizi almadıysanız, ücretsiz online davetiyeniz için aşağıdaki butonu kullanın.
ONLINE DAVETİYE
Geri