Hyve Connect uygulaması ile neler yapabilirsiniz?


Fuarlarımızda kullanılmak üzere geliştirilen uygulamamızla son 2 senedir tüm katılımcı ve ziyaretçilerimizin fuar süresince toplantılarını programlamasını ve fuarlarımızdan daha fazla verim almasını sağlıyoruz.

Tüm katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin erişimine açık olacak şekilde hayata geçirilen uygulamanın kullanımı da her tür ziyaretçimizin fuar süresince planlamasını yapabilmesi ve doğru iş bağlantıları kurabilmesi için geliştirildi.
  • Hyve Connect katılımcılarımızın ve profesyonel ziyaretçilerimizin ortak noktalarda buluşması amacını baz alarak doğru kişileri birbiriyle eşleştirir.
  • Hyve Connect akıllı telefonlardan telefonun işletimcisine göre uygulamalardan indirilip rahatça kullanılabilmektedir.
  • Aynı şekilde web tabanlı da desteklenmektedir, hiçbir uygulama indirmeden kullanılabilmektedir.
  • Hyve Connect uygulamasının amacı katılımcıların ve fuarı ziyaret eden profesyonellerin hızlı ve verimli bir şekilde iş ağlarını geliştirmelerini, doğru müşterilerle veya tedarikçilerle bağlantı kurmalarını ve fuarlarımız sayesinde iş ağlarını büyütmelerini sağlamaktır.
COVID-19 pandemisi sonrasında uygulamamızda yapılan bazı güncellemeler aşağıdaki gibidir:
  • İhtiyaca göre veya sosyal mesafeyi koruyabilmek için Sanal Toplantı seçeneğini eklendi. Bu sayede kullanıcılar görüntülü olarak fuar süresince iş yapmak istedikleri profesyoneller ile sanal ortamda rahatça görüşebilecek, uygulama üzerinden birbirlerine ürünleri ile ilgili bilgileri iletebileceklerdir.
  • Katılımcılarımız kendi profillerine istedikleri ürün görsellerini, pdf dosyalarını ve varsa videolarını ekleyebilecektir.
Etkinlik Programı ile ilgili gelişmeler
  • Katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz Canlı Yayınlar sayesinde etkinlik programını takip edebilecekler.
Gıda sektörünün Türkiye’deki en önemli buluşmasını kaçırmayın. WorldFood İstanbul 2020 için ücretsiz online davetiyenizi bugün alın.
ONLINE DAVETİYE
Geri