TÜRKİYE'NİN LİDER GIDA FUARI

06−09 Eylül 2023 09/06/2023 10:00:00 09/09/2023 18:00:11 WorldFood İstanbul WorldFood İstanbul TÜYAP Fuar & Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul - Türkiye Europe/Istanbul
TÜYAP Fuar & Kongre Merkezi, İstanbul
Keşfet

WorldFood İstanbul'u Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Türkiye'nin en son yiyecek ve içecek trendlerini öğrenmek, yeni ürünler keşfetmek veya yeni iş ortaklarıyla tanışmak istiyorsanız bütün bunları tek bir çatı altında WorldFood Istanbul’da bulabilirsiniz.

WorldFood Istanbul, 6 - 9 Eylül 2022 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Türkiye'nin Lider Gıda Fuarı WorldFood Istanbul


WorldFood Istanbul 2023’ü ziyaret ederek;

  • Piyasaya yeni giren yenilikleri ve ürünleri görme,
  • Uluslararası ve yerli firmalara erişim,
  • Tedarikçilerle ve üreticilerle ilişkileri geliştirme fırsatlarını yakalayacaksınız.

30. WorldFood Istanbul 2022 kapsamında organize edilen “Uluslararası Alım Heyetleri Programı ” çerçevesinde bu sene 77 ülkeden 600'den fazla davetli satın almacı ağırlandı.

Yabancı yiyecek ve içecek üreticilerinin her zaman favorisi olan WorldFood Istanbul, 2023 yılında uluslararası şirketlere bir kez daha kapılarını açacak. Fuar, şimdiye kadar, WorldFood markasının benzersiz VIP alım heyeti programına, Perakende, Zincir Market ve Horeca B2B İş Görüşmeleri’ne (Retail Center) katılmaya hazır olan, dünyanın dört bir yanından birçok şirketin katılımını sağladı.

WorldFood Istanbul 2023 stantlardan daha fazlasını sunacak!

İyi bir fuar, ziyaretçilerine sadece dolu bir fuar salonu sağlamaktan daha fazlasını sunar. Katılımcıların endüstri bilgilerini geliştirmeleri, büyük ve küçük işletmelerle yüz yüze görüşmeleri için de ihtiyaç duyduğu tüm araçları sunmalıdır.

WorldFood Istanbul’da etkinlikler, konferanslar, seminerler ve toplantılarla dolu kapsamlı bir iş programı bulacaksınız.

Uluslararası satın alma heyetinin ağırlanacağı ve B2B iş görüşmelerinin organize edileceği Retail Center farklı işbirliklerini mümkün kılacak.

Kaynak Bulun
Binlerce ürünü bir arada görün
Yerli ve yabancı sektör temsilcilerine erişin
En son teknolojilerden haberdar olun
Bağlantı Kurun
Önemli tedarikçi ve üreticiler ile tanış
İhracat fırsatı yakalayın
Ticaret hacminizi genişletin
Öğrenin
Endüstri lideri konuşmacıları dinleyin
Sektördeki en son gelişmelerden haberdar olun
Kariyerinizi geliştirin